Aktualności Izby

28 września br. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej miało miejsce spotkanie Zarządu Towarzystwa z Ambasadorem Federacji Rosyjskiej w Polsce Panem Siergiejem Andriejewem.

Prezes Zarządu Towarzystwa, Pan Włodzimier Cimoszewicz, poinformował o celach organizacji i planowanych przedsięwzięciach.

W trakcie rozmowy, w której uczestniczył także Radca Handlowy Federacji Rosyjskiej, Pan Vladimir Nefedov, omówiono możliwości i formy współpracy między podmiotami gospodarczymi obydwu krajów i formy współdziałania z organami władz państwowych w tym zakresie.


10.06.2016 roku w Ambasadzie Rosji w Warszawie odbyło się przyjęcie z okazji Święta Narodowego- Dnia Rosji w którym udział wzięli Członkowie Zarządu Izby.


7.06.2016 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu Przedsiębiorcy.pl, Prezesa Roberta Składowskiego, Wiceprezesa Piotra Podgórskiego, Wiceprezesa Lesława Wiatrowskiego z Członkami Zarządu Izby.

Podczas spotkania podpisano porozumienie o wzajemnej współpracy. Współpraca ma objąć działania na rzecz przedsiębiorców między innymi przez:

  1. promocję osiągnięć przedsiębiorców zrzeszonych w obu organizacjach;
  2. organizowanie przedsięwzięć informacyjnych i promocyjnych dla przedsiębiorców, w tym konferencji, szkoleń, seminariów;
  3. realizację wspólnych projektów wspierających rozwój przedsiębiorczości na płaszczyznach związanych z działalnością Przedsiębiorcy.pl i Izby;
  4. świadczenie usług doradczych i współdziałanie w zakresach wspólnie uzgodnionych.

środa, 01 czerwiec 2016 11:49

Spotkanie z przedstawicielami Zarządu KIG

W dniu 1 czerwca odbyło się spotkanie przedstawicieli  zarządu Krajowej Izby Gospodarczej Prezesa Andrzeja Arendarskiego i Wiceprezesa, Dyrektor Generalnego Marka Kłoczko z nowo wybranym Zarządem Izby, Towarzystwa Gospodarczego - Polska Rosja Panem Prezesem Włodzimierzem Cimoszewiczem oraz członkami Zarządu Zbigniewem Puszem, Piotrem Czyżewski i Markiem Grabarkiem.

Wspólne rozmowy dotyczyły przede wszystkim nakreślenia nowych ram współpracy pomiędzy instytucjami w zakresie wsparcia polskich przedsiębiorców w relacjach z rosyjskimi kontrahentami, jak również o przyszłości polskich relacji handlowych z Rosją.


czwartek, 28 kwiecień 2016 11:40

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Izby

28.04.2016 r. w siedzibie  Krajowej Izby Gospodarczej w  Warszawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Izby.

W związku z rezygnacją Pana Kazimierza Marcinkiewicza, Zgromadzenie w głosowaniu tajnym, jednomyślnie powołano Pana Włodzimierza Cimoszewicza na Prezesa Zarządu Izby. Podjęto również uchwały w sprawie zmiany Statutu Izby. Podjęte zmiany służą usprawnieniu procesu kierowania pracami Izby przez Zarząd oraz reprezentowania Izby na zewnątrz.


Nasi Partnerzy

pl_kwadrat_tlo_biale_kig_szary.jpg
eurocon.jpg
stopczykmikulski.png
logo1.png
BRILLAW_logo_RGB.jpg
LOGOTYP_SP.K.jpg
logo.png
logo-przedsiebiorcy1.jpg
logo_GSW.jpg